O NAS

Nasz serwis kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i warsztatów samochodowych. Do głównych zadań należy przede wszystkim regeneracja i czyszczenie DPF, czyli filtrów cząstek stałych, które montowane są w układach wydechowych silników wysokoprężnych oraz benzynowych.

Chcąc skorzystać z naszej oferty koniecznie przyjedź do naszego serwisu w Szczecinie, gdzie zadbamy o to, aby proces regeneracji DPF przebiegł pomyślnie i bezproblemowo. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci wyjeżdżali z naszych warsztatów w pełni usatysfakcjonowani.

Przykładamy dużą wagę do ekologii. Dlatego proces czyszczenia DPF jest przeprowadzony w sposób przyjazny dla środowiska. Urządzenia wykorzystywane w tym celu są mocno zaawansowane technologicznie. Dzięki temu wykonuje swoje zadanie wydajnie oraz efektywnie. Możesz być pewien, że Twój filtr cząstek stałych, będzie niemalże błyszczał, jakby dopiero co był kupiony w sklepie.

Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje auto służyło Ci jak najdłużej, nie czekaj tylko koniecznie skorzystaj z naszej oferty regeneracji i czyszczenia filtrów. Zadbamy o to, aby Twoje auto było w pełni sprawne.

ZOBACZ PROCES CZYSZCZENIA I NASZĄ OFERTĘ

Scroll to top